Alumni

Visforšākā prakse!

  • Hits: 886

Vienmēr ir interesanti pamēģināt kaut ko jaunu, tā arī sanāca ar Erasmus. Uz sezonu Spānijā bija vajadzīgi studenti transfera ģidi, tāds iespaids ļoti iepatīkas, ilgi nedomājot nolēmu piedalīties projektā. Mēs strādājām ar tūrisma firmu Odeon Tour Spain pieņemoša puse Spānijā no Coral Travel, Sunmar. Strādājam ar klientiem no Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas.

Man jau bija pieredze strādāt ar klientiem apkalpošanas jomā, tāpēc nebija grūti būt kontaktā ar tūristiem. No sākuma bija grūti stāstīt par ekskursijām tā, lai klientiem gribētos nopirkt tās ekskursijās, vēlāk runājot ar viesnīcas gidiem par ekskursijām, ko interesantu var apskatīt mans stāts kļuva garāks un klientiem jau nebija garlaicīgi klausīties. Pēc 2 mēnešiem mani pārveda uz viesnīcu strādāt par pedagogu bērnu klubā. No sākuma bija bailīgi jo visi kolēģi bija spānieši, bet runāja arī angliski, es biju vienīga krievu pedagoģe klubā. Bija problēma ar saprašanu, sakara ar to ka bērni no Lielbritānijas runa ar akcentu, ko grūti bija saprast. Vēlāk kļuva vieglāk, kā mājās braukt negribējās.

Ļoti patīkami ka bija iespēja mums pašiem doties ekskursijās, mēs dzīvajām blakus jūrai un pie apartamentiem kur dzīvojām bija baseins, tāpēc apdalīti mēs nebijām. Man bija 2 visspilgtākie notikumi: pirmais- tās bija Cirka Di Soleil apmeklēšana par brīvu un vietas mums bija labas kā palikām ļoti laimīgi, jo mums Latvija baigi dārgi tas biļetes un saskatīt visu kas notiek nevar. Otrs-Port Aventura atrakcijas parka apmeklēšana, izdevās atcerēties bērnību un izbraukāt super atrakcijām.

Tie kuri tikai domā braukt uz praksi Erasmus programmas ietvaros, varu teikt darbā cik viņš nebūtu smags jāizliekas uz 100% un tad tu iepatiksies un tev būs priecīgi, jā tu atgriezīsies! Brīvo laiku nekad netērē miegam un slinkumam. Izbraucot pat pastrādāt cita valstī obligāti viņu jāiepazīst, dodoties ekskursijās un garšojot jaunu ēdienu. Protāms arī jāatpūšas pie jūras uz saules!!!

Tā bijā visforšākā prakse. Paldies ISMA par to ka mani izvelējas un arī Odeon Tours.

Marina Ščekočihina