Alumni

Mani sauc Edgars Vigups

  • Hits: 6463

Mācīties ISMA ierados no pašas Latgales. Rēzeknē tika pabeigta Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija un izvēle par augstskolu dažādu apsvērumu un arī sakritību dēļ nosliecās par labu tieši augstskolai ISMA. 

Šeit tika pavadīti četri ļoti interesanti un aktīvi gadi. Tika piedzīvots arī brīdis, kad augstskola pārcēlās uz jaunām, modernām telpām. Tas, protams, pozitīvi iespaidoja tālāko mācību procesu. Studiju laikā darbojos Studentu Pašpārvaldē. Piedalījos dažādu lielāka vai mazāka mēroga pasākumu organizēšanā un reizēm pa to vadīšanā. Kā spilgtāko droši vien nosaukšu festivālu “ISMA aicina talantus”, kas nu jau ir ieguvis zināmu atpazīstamību un popularitāti ne tikai Latvijas robežās.

Augstskola sniedza man daudz iespēju nostiprināt savas zināšanas, iegūt jaunu pieredzi un vienkārši iepazīt pasauli. Ar ISMA starpniecību divas vasaras sezonas pavadīju siltajā un saulainajā Grieķijā, kur tiku nodarbināts kā animators jeb brīvā laika organizators. Trešajā mācību gadā uz vienu semestri devos arī ERASMUS apmaiņas programmā uz vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām - Prāgu, kur tika arī iegūtas nelielas zināšanas čehu valodā. Visbeidzot, 2014. gada vasarā tika sniegta iespēja doties uz karstasinīgo Spāniju, kur trīs mēnešus strādāju kā administrators nelielā 4-zvaigžņu viesnīcā, kur bija neiedomājami patīkama atmosfēra un forši darba apstākļi.

Iepriekš minētais ir vien pāris lietas, ko man ir sniegušas studijas augstskolā ISMA. Tie ir bijuši ārkārtīgi svarīgi dzīves gadi, kur gūtas jaunas zināšanas, neaizmirstama pieredze, parādījušies jauni draugi un paziņas ne tikai augstskolā, bet arī citur pasaulē. Tāpēc esmu bezgala pateicīgs augstskolai par visu, ko tā man ir devusi!

Lai auditorijas vienmēr ir studentu pilnas un darbs iet no rokas!