Alumni

Viss tikai tagad sāksies!

  • Hits: 5744

Gaidītākais gadalaiks līdz ar krāšņo ceriņu smaržu ir gandrīz klāt! Siltais laiks, saule un absolventu čaloņa... Aiz muguras jau satraucošais pārbaudījumu laiks un klāt - Izlaidums... Drīz tiks atvērtas durvis jaunam posmam katra dzīvē, aiz tām būs gan izaicinājumi, gan nezināmais...

Man kopš augstskolas beigšanas ir pagājuši nu jau 5 gadi... Atskatoties atpakaļ, kad 2006. gadā spēru pirmo soli pāri augstskolas slieksnim, jutos tikpat satraukta kā pēdējā mācību dienā, tomēr zināju, ka tas būs jauns ceļa sākums...

Uzsāku studijas vienā no ISMA pieprasītākajām studiju programmām - Tūrisma uzņēmējdarbības vadībā, iestājos Studentu pašpārvaldē, kur vairākus gadus darbojos kā viceprezidente. Pateicoties ERASMUS programmai, izmantoju iespēju doties 4 mēnešu praksē uz Spāniju. Tempus-Intour projekta ietvaros piedalījos arī Donetsk students Summer Camp Ukrainā. Paralēli studijām, 3. kursā sāku strādāt arī ISMA administrācijā. Augstskolā pavadītie gadi būs neaizmirstami tāpat kā mans skaistais izlaidums tālajā 2010.gadā. 

ISMA iegūtās zināšanas un pieredze devusi man iespēju iegūt labu darbu. Šobrīd strādāju Valsts Probācijas dienestā par Piespiedu un sabiedriskā darba daļas vecāko referenti. Jāatzīst, ka esmu jau saņēmusi arī „Pateicību” par augstu darba kvalitāti un nozīmīgu darba ieguldījumu dienesta pamatdarbības nodrošināšanā, pildot plānotos uzdevumus. Patīkami, kad tevi novērtē - censties gribas aizvien vairāk!

Zinu, ka ISMA durvis man būs atvērtas un bijušie kolēģi mani vienmēr sagaidīs ar smaidu. Ir prieks tomēr atgriezties tur, kur tevi gaida – mājās!

Absolventiem gribu novēlēt - lai viss, pēc kā ilgojas Jūsu sirdis, reiz piepildās! Ejiet droši pretī saviem izaicinājumiem, jo viss jaunais tikai padara dzīvi krāsaināku un bagātāku!

Lai visiem ir piepildīta šī vasara ar priecīgiem notikumiem un gandarījuma sajūtu sirdī!

Ar mīlestību, Kristīne Ārgale (Nordena), 2015