Alumni

Mani 4 mirkļi ISMA

  • Hits: 6184

Mani sauc Edgars un 4 gadus atpakaļ esmu atbraucis no jaukas Latvijas pilsētas – Rēzeknes. Jau kopš vidusskolas gadiem man bija vēlme „iekarot Rīgu”. Apmeklējot vairākas augstskolu izstādes, katru reizi vairāk un vairāk acīs iekrita ISMA stends ar savu plašo studiju piedāvājumu un vairākām citām papildus iespējām. Visbeidzot, kad biju nolēmis doties uz Rīgu un pieteikties studēt ISMA, biju nedaudz uztraukums. Bet pateicoties pieņemšanas personālam un Romanam Djakonam, kurus sastapu uzņemšanas dienā, jutos drošs un aicināts kuplajā ģimenē. Palīdzēja arī fakts, ka „iekarot Rīgu” devos ar labāko draugu Edgaru, kurš arī nolēma iegūt zināšanas šajā augstskolā.

Pirmās lekcijas noritēja gludi un tas spēja mani pārliecināt, ka šie turpmākie 4 gadi ISMA dos daudz noderīgu zināšanu, kā arī iespēju iegūt jaunus draugus, paziņas, kas turpmākajā dzīvē var dot vairāk nekā var iedomāties. Tādēļ mēs ar Edgaru nolēmām pievienoties draudzīgajai kompānijai – Studentu pašpārvaldei. Darbojoties aktīvi pašpārvaldē, organizējām vairākus pasākumus studentiem, ar Nataļjas Vorobjovas uzraudzību. Ikgadējais, ievērojamākais un lielākais pasākums ir "ISMA aicina talantus", kurš jaunajiem dejotājiem, dziedātājiem ļāva izpausties uz skatuves. Festivāla organizēšana aizņēma daudz laika, bet katru gadu noritēja pozitīvā atmosfērā.

Esmu ļoti gandarīts, ka šajos 4 gados augstskola man deva iespēju gan aizbraukt strādāt ārzemēs, gan mācību apmaiņas programmās. Man izdevās apmeklēt tādas valstis, kā Grieķija, Anglija un Spānija, kurās es nodibināju jaunus kontaktus un ieguvu lielu pieredzi dažādos darbos un iemācījos dažādas valodas. Esmu ļoti pateicīgs augstskolai par šādu dāvāto iespēju.

Vēlētos no sirds pateikties visam akadēmiskajam sastāvam par sniegtajām zināšanām man personīgi, kā arī visiem maniem kursabiedriem un studentiem, kuri šogad beidz studijas. Kā arī administrācijai par palīdzību visu gadu garumā. Atsevišķi vēlētos pateikties Nataļjai Vorobjovai, Romanam Djakonam un Viktorijai Rjaščenko par sniegto palīdzību un atbalstu šo gadu garumā.

Novēlu augstskolai turpmāko attīstību un ilgu gadu pastāvēšanu. Lai katru gadu studentu klāsts tikai papildinās un ģimene kļūst kuplāka un bagātāka.