ISMA jaunumi

ISMA biznesa inkubators “Latvijas Balzamā”

Jau vairāk kā piecus gadus ISMA darbojas biznesa inkubators. Tā vadītāja prof. Viktorija Rjaščenko uzskata, ka biznesa inkubators ir atbalsts biznesa ideju attīstībai, projektu izstrādei, sava biznesa dibināšanai un tā veiksmīgai tālākvirzīšanai. Uz biznesa inkubatora mācību pasākumiem tiek aicināti speciālisti no visdažādākajām jomām. Biznesa inkubators ir jauna uzņēmuma pirmā mikrovide, kur, konsultējoties ar nozares profesionāļiem, tiek attīstītas uzņēmējdarbības iemaņas, uzkrātas zināšanas un iegūta pieredze. Šeit jaunie uzņēmēji var konsultēt grāmatvedības, nodokļu un biznesa plāna sastādīšanas jautājumos.

2019. gada 28. februārī, ISMA biznesa inkubatora mācību pasākumu ietvaros prof. Viktorijas Rjaščenko vadībā notika studiju programmas Uzņēmējdarbības vadība 3.kursa studentu ekskursija uzņēmumā Latvijas Balzams. Ekskursiju novadīja ražošanas direktors Sergejs Vjugins.

Studenti uzzināja daudzus interesantus faktus par vienu no valsts vecākajiem uzņēmumiem, kura stāsts aizsākās 1900. gadā, iepazinās ar tā vēsturi, tradīcijām, unikālajām receptēm.

AS Latvijas Balzams joprojām ir vadošais savas nozares ražotājs Baltijas valstīs, kā arī valsts lielākais nodokļu maksātājs, kas nodrošina vairāk kā 600 darba vietas. Studenti iepazina inovāciju ieviešanu ražošanas procesā, kā arī guva praktiskās zināšanas stratēģiskā menedžmenta jomā un iespēju iziet praksi uzņēmumā.

ISMA biznesa inkubators plāno turpināt rīkot ekskursijas studentiem, jo aktīvā iekļaušanās jaunuzņēmumu gaisotnē ļauj būtiski palielināt motivāciju studēt uzņēmējdarbību un ieraudzīt reālas profesionālās nākotnes perspektīvas.

Olga Pala, 3. kursa studente

ISMA Business Incubator at Latvijas Balzams
*Noklikšķiniet uz attēla, lai skatītu visas fotogrāfijas