ISMA jaunumi

Septembris – atvērto lekciju laiks!

ISMA – augstskola ar plašu starptautisko kontaktu loku. Ik gadu pasniedzēji no dažādām valstīm atbrauc Rīgā, lai iepazīstinātu ar jaunākajām sava reģiona uzņēmējdarbības tendencēm ISMA studentus un citus interesentus, jo atklātas lekcijas vienmēr tiek piedāvātas par brīvu.

Daži notikumi no ISMA atvērto lekciju dzīves:

17.septembrī notika lekcija „E-mārketings”, kuru vadīja pasniedzējs no Mersinas universitātes Bursin Cevdet Setinsoz (Turcija).

Tajā pati dienā ar savu pieredzi par „Attiecību mārketingu veidošanu” ar mums dalījās pasniedzējas no Konstantin Preslavsky University of Shumen, Assoc. Prof. Trufka R. Dimitrova un assistant lecturer Ralitsa V. Yaneva (Bulgārija).

Pirms tām pie mums viesojas pasniedzēji no IASI universitātes (Rumānija) un tolaik studentu un citu interesentu uzmanībai tika piedāvātas sekojošās lekcijas:

02.09.15. Mircea Georgescu “Ethics and Security in Internet of Things”,

04.09.15. Vasile – Daniel Pavalovaia “Entreprise Resourse Planning in Romania” un Iuliia Georgescu ar “Digital Accounting” lekciju.

ISMA plāno regulāri turpināt tādus pasākumus kā atvērtās lekcijas, diskusijas un citas aicinātu ārvalstu pasniedzēju aktivitātes un aicina sekot www.isma.lv mājas lapai, kur tiek regulāri atjaunota informācija.

Ārējo sakaru daļa