ISMA jaunumi

Ikgadēja starptautiskā konference "Internship & Employment 2015"

Katru gadu Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā (ISMA) tiek organizēta konference par praksi un nodarbinātību. Rīgas Domes pārstāvis Igors Solovjovs atzīmēja, ka 2014.gadā Rīga tika pasludināta par Eiropas Kultūras galvaspilsētu, tāpēc ir svarīgi, ka jaunieši, kas iegūst starptautisku pieredzi var izmantot to savas pilsētas un valsts labā.

Katru gadu konferencē piedalās arī mūsu Latvijas partneri. Pārstāvji no valsts aģentūrām, banku pārstāvji, apdrošināšanas kompānijas un daudzi citi. Konferencē viņi dalās ar informāciju par to, kā veikt interviju, kādas ir darba devēja prasības jaunajiem speciālistiem, piedāvā studentiem prakses un darba vietas. 

Jau daudzus gadus konferencē uzstājas ISMA ārzemju partneri no Grieķijas, Spānijas un Itālijas - starptautisko tūrisma un viesnīcu nozares kompāniju pārstāvji, kuru skaitā ir: „Odeon Tours”, „Claps Srl”, „Aldemar Hotels”, „Animafest Experience”, kā arī citi partneri, kuri piedāvā darbu un prakses vietas Grieķijā, Spānijā, Ēģiptē, Meksikā, Bulgārijā un citas valstīs.

ISMA ir liela pieredze studentu darbiekārtošanā vasaras un ziemas praksē, kas dod studentiem vienreizēju iespēju iegūt starptautisku pieredzi konkrētajā profesijā un sabiedriskajā dzīvē, apgūt svešvalodu, vai uzlabot savas zināšanas, ceļojot nopelnīt naudu studijām, paplašināt savu redzesloku un atrast jaunus kontaktus.

Mēs sekmējam nākotnes profesionāļu - augsti kvalificētu jauniešu ar starptautisku pieredzi izaugsmi. 

Mēs būsim priecīgi redzēt jauniešus, kas meklē prakses vietas, darba vietas, vai ikvienu, kurš vēlas iegūt jaunu pieredzi un nepieciešamo informāciju konferencē „Internship & Employment-2015”, kas notiks 27.novembrī Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā (ISMA).

Konferences programma