ISMA jaunumi

Dana Sokolova - šova "Jaunās asinis" fināliste

BlackStar Inc. un kanāls СТС LOVE veica zīmola topošo artistu starptautisku atlasi realitātes šovam “Jaunās asinis” («Молодая кровь»). No 2.5 tūkstošiem cilvēku pēc 2 atlases kārtam, ekspertu žūrija izvēlējas sešus finālistus. Seši pavisam atšķirīgi izpildītāji, kurus apvieno tikai viens – TALANTS

Viena no sešiem talantīgiem šova finālistiem ir ISMA 1.kursa studenteDana Sokolova. Visi studenti un ISMA kolektīvs apsveic Danu. Novēlām iedvesmu un turpmāko uzvaru!

Dana Sokolova: “Es daru to, ko es mīlu, un mīlu to, ko es daru. Kad artists veido nepieciešamo atmosfēru un mīl savu darbu, arī citi ticēs, ka tieši viņš ir melnā zvaigzne.”

Tuvākajā mēnesī Danai vēl būs jāizcieš grūtus pārbaudījumus, kā arī viņu gaida nodarbības ar Krievijas Federācijas labākajiem muzikālās industrijas speciālistiem. Par šo periodu finālistiem jāieraksta vismaz vienu treku, kuru viņi prezentēs pēdējā atskaites koncertā. Pēc kā tiks izvēlēts uzvarētājs, kurš saņems galveno balvu – kontraktu ar muzikālo zīmolu Black Star inc.

Realitātes šova “Jaunās asinis” pēdējo epizodi skatieties 2015.gada 27.decembrī kanālā СТС LOVE.

Žūrijas locekļi: Pašu – zīmola Black Star inc. ģenerālais direktors, Viktors Abramovs – mūzikas zīmola attīstības direktors, kā arī artisti: Natan, Timati u.c.

Vairāk par šovu