ISMA jaunumi

Vēlies iegūt neaizmirstamu starptautisko pieredzi? Tad izmanto AIESEC dotās iespējas!

AIESEC ir nevalstiska bezpeļņas organizācija, kuru veido studenti un nesenie augstskolu absolventi. Tā ir viena no lielākajām jauniešu organizācijām pasaulē, kura aktīvi darbojas jau vairāk nekā 65 gadus un pašlaik ir pārstāvēta vairāk nekā 126 valstīs un reģionos. AIESEC sniedz iespēju jauniešiem gūt starptautisku pieredzi, piesakoties kādā no programmām – Global Talent vai Global Citizen. Ja vēlies uzlabot savas sociālās un profesionālās prasmes, iepazīt citas kultūras, izaicināt sevi, veikt pozitīvas izmaiņas, paplašināt kontaktus starptautiskā vidē, tad šī iespēja ir domāta tieši Tev!
Pieteikties vari šeit: aieseclatvia.typeform.com/to/gnAFGl

Brīvprātīgā darba programma (Global Citizen) dod iespēju piedalīties dažādos vides un sociālajos projektos, kuru ilgums ir no 6 - 8 nedēļām. Šo nedēļu laikā ir iespējams izglītot jauniešus, mācot valodu, veicināt izpratni par klimata ietekmi, vairot toleranci un izpratni par dažādām kultūrām, uzlabot sadzīves apstākļus. Tev būs iespējams arī iepazīt vietējo kultūru, apgūt valodu un atpūsties, bet tajā pašā laikā likt lietā savas zināšanas un prasmes!

Starptautiskā prakšu programma (Global Talent) sniedz iespēju strādāt apmaksātā prakses vietā 6 – 18 mēnešus. Savu pieredzi varēsi iegūt tādās jomās kā mārketings, uzņēmējdarbības vadība un IT.

Aicinām visus interesentus apmeklēt informatīvo vakaru, kur varēsiet sīkāk uzzināt par AIESEC, tās darbības principiem un mērķiem, informāciju par prakses programmām, uzklausīt pieredzes stāstus no brīvprātīgajiem dalībniekiem, kā arī rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Gaidīsim Tevi  16. decembrī, plkst. 16:15 Latvijas Universitātes galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, 6. auditorijā!

Informatīvais vakars notiks angļu valodā

Informāciju sagatavoja:
Ita Romanauska
AIESEC Riga
+371 29251631
ita.romanauska@aiesec.net