ISMA jaunumi

Piedāvājumi ISMA studentiem, absolventiem un darbiniekiem

SKAISTUMS, VESELĪBA UN HARMONIJA – MŪSU IEGULDĪJUMS STUDENTA PANĀKUMOS!

Cilvēkam ir raksturīgi tiekties pēc pilnības. Mūsu klīnikai ir praktiski neierobežotas iespējas, lai realizētu visdrosmīgākās vēlmes ceļā uz skaistumu un harmoniju!

“Sky Dream Clinic” savā pakalpojumu klāstā ievieš jaunu ārstēšanas programmu studentiem, universitāšu, augstskolu un koledžu absolventiem un darbiniekiem.
  • Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas studentiem tiek piešķirta 15% atlaide visiem zobārstniecības terapijas pakalpojumiem un profesionālā zobu higiēna par 45 Euro (standarta cena 59,90 Euro).
  • Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas mācību personālam, darbiniekiem, absolventiem un viņu tuviniekiem (arī studentu tuviniekiem) ir pastāvīgā 10% atlaide visiem terapijas zobārstniecības pakalpojumiem.
Atlaide tiek piešķirta uzrādot:
  • studentu apliecību;
  • absolventiem diploma kopiju;
  • darbiniekiem dokumentu, kas apliecina darbu dotajā mācību iestādē;
  • tuviniekiem atlaide tiek piešķirta, nākot kopā ar vienu no iepriekš minēto mācību iestāžu pārstāvi.

Vairāk informācijas

Mikropigmentācija ir viena no pieprasītākajām un unikālākajām procedūrām skaistuma industrijā.

Ar tās palīdzību iespējams izveidot neatkārtojamu tēlu, saglabājot savu dabisko skaistumu. Tā ir moderna un mūsdienīga tehnoloģija, kas ļauj mainīt ārieni, izveidot košu, pievilcīgu tēlu. Mikropigmentācija ir domāta arī vīriešiem.

Profesionālais Mikropigmentācijas centrs „PMC” savā pakalpojumu klāstā ievieš jaunu piedāvājuma programmu studentiem, universitāšu, augstskolu, koledžu absolventiem un darbiniekiem.

“PMC” piešķir Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas studentiem, absolventiem un darbiniekiem 10% atlaidi pirmajai mikropigmentācijas procedūrai un bezmaksas pirmo konsultāciju.

Vairāk informācijas