ISMA jaunumi

Mīlestība pāries, bet fotogrāfijas paliks

23.novembrī ISMA augstskolas sienās kārtējo reizi norisinājās diskusiju kluba “PRO ET CONTRA” sanāksme. Atgādināsim, ka pāgājušajā gadā pēc ISMA studentu iniciatīves tika atjaunots šis lielisks populārās TV vadītājas Irinas Vinnikas un sabiedriska darbinieka Vladimira Sokolova autora projekts. Studenti un vidusskolas skolēni apsprieda visdegošākās mūsdienu dzīves tēmas, izteica savu viedokli, mācījās aizstāvēt savu pozīciju, pamatoja to, klausījās ne tikai sevi, bet arī citus.

Šoreiz uzmanības centrā bija tēma: “Diģitālā etiķete: Mīlestība pāries, bet fotogrāfijas paliks.“. Tēma ir ļoti aktuāla – ko mēs rakstam internetā, kādus video rādam citiem, kā mūsu izliktie komentāri, fotogrāfijas var ietekmēt mūsu attieksmi pret draugiem, pret mums tuviem cilvēkiem un pat pret karjeru.

Vadītāja Irina Viņnika izmanto speciāli izstrādātu metodiku diskusijās ar dažādiem faktiem, video provokācijām, apgalvojumiem un jautājumiem. Spīķeri bija visi dalībnieki - balsoja "par" un "pret" situācijām, izteica viedokļus un mērījās ar saviem spēkiem, meklējot pārliecinošus argumentus.

Diskusijā piedalījās aptuveni 80 cilvēki, starp kuriem bija studenti no LU, RTRIT, BSA, ISMA, kā arī vidusskolēni no vidusskolas PREMJERS, Rīgas klasiskās un Rīgas Zolitūdes ģimnāzijām, Rīgas Anniņmuižas, Ukrainas, Rīnūžu, Austrumu, kā arī 10., 40., 86., 88., 92. vidusskolām. Pastavīgie visu diskusiju kluba sanāksmju dalībnieki – Jūrmalas Kauguru vidusskola.

Karsta kafija ar svaigi ceptām maizītēm deva dalībniekiem jaunus spēkus un radīja neoficiālu atmosfēru. Jaunieši aktīvi dalījās savos iespaidos, iepazinās, apmainijās viedokļiem un savā pieredzē.

Līdz tikšanos, draugi. Atcerēsimies Sv. apustuļa Pāvila vārdus no 1. vēstules korintiešiem «Jo jābūt dažādībai mūsu starpā, lai mūsu starpā atvērtos prasmīgākie.»

Nākošreiz tiksimies 14.decembrī plkst. 17:00 augstskolā ISMA. Sekojiet ziņām mūsu mājas lapā: www.isma.lv

Organizācijas komiteja