ISMA jaunumi

Filma "Tas, ko viņi neredz"

22. martā plkst. 19:00 kinoteātrī “Kino Citadele” “Scape” zālē notiks ilgi gaidītās ISMA absolventa Staņislava Tokalova spēlfilmas “Tas, ko viņi neredz” oficiālā pirmizrāde, uz kuru īpaši šim pasākumam par godu ieradīsies filmas aktieri Andris Keišs, Arnis Līcītis, Elīna Maligina (Dzelme), Jurijs Djakonovs, kā arī galveno lomu atveidotāji no Krievijas Katerīna Špica un Jevgēnijs Tkačuks.  

Ierašanās uz pasākumu no plkst. 18:30 – skatītājiem būs iespēja nofotografēties ar aktieriem, iegūt autogrāfus un baudīt glāzi vīna.

Visi skatītāji pēc seansa tiek aicināti arī uz pirmizrādes ballīti - plkst. 21:00 klubā “9. vilnis”, Vecrīgā, Kungu iela 8. Ieeja uz ballīti ar pirmizrādes biļeti.

Filmas mājas lapa: www.taskovinineredz.lv
Facebook lapa: www.facebook.com/taskovinineredz

“Tas, ko viņi neredz” ir psiholoģisks trilleris ar zinātniskās fantastikas elementiem. Filmas sižeta pamatā ir stāsts par medmāsu Elzu, kas iemīlas savā pacientā – jaunā zinātniekā Nikolā, kurš mākslīgā intelekta izstrādes procesā ir nonācis komā. Nikolā gaida ilgstoša atveseļošanās, savukārt abus varoņus – nebūt ne viegls ceļš uz savstarpēju uzticēšanos, ko sarežģī zinātnieka izgudrojums – mākslīgais intelekts “Anna”, kas aktīvi iejaucas varoņu attiecībās, lai Nikolā piederētu tikai viņai.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Treileris: