ISMA jaunumi

Latvijā notika 5. Pasaules Strādājošo un Amatieru sporta spēles

No 2017.gada 13. līdz 17.jūnijam Latvijā notika 5. Pasaules Strādājošo un Amatieru sporta spēles (5th CSIT World Sports Games) dažādos sporta veidos: vieglatlētika, basketbols, volejbols, pludmales volejbols, pludmales cīņa, teniss, pludmales teniss, galda teniss, šahs, futbols, minifutbols, džudo, petanks, peldēšana, cīņa un kečbols (catchball).

Sacensībās piedalījās 37 valstis, ap 4500 dalībnieku.

Kečbola sacensībās – sporta veids, kuru pirms 12 gadiem Izraēlā izveidoja organizācija MAMANET un, kas šobrīd kļūst arvien populārāks visā pasaulē, pirmo reizi piedalījās arī Latvijas komanda LTSA. No 30 komandām, kas piedalījās kečbola sacensībās, LTSA ieguva 6. vietu, kas ir liels sasniegums, jo mūsu meitenes treniņus šajā sporta veidā uzsāka tikai pusotru mēnesi pirms sacensību sākuma.

LTSA komandas sastāvā bija iekļautas arī divas mūsu kolēģes un par komandas treneris bija ISMA absolvents Edgars Spade, kas minētās sacensības padara par īpaši svarīgu notikumu ISMA kolektīvam. ISMA ļoti lepojas par LTSA komandas panākumiem.

Novēlām arī turpmāk attīstīt šo sporta veidu mūsu valstī un sasniegt vēl augstākus rezultātus – godalgoto zelta pjedestālu!