ISMA jaunumi

Ikgadēja starptautiskā konference "Internship & Employment"

2017. gada 24. novembrī Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola notikusi ikgadēja starptautiskā konference “Prakse un nodarbinātība 2017”. Konferences organizatori un ISMA administrācija izsaka savu pateicību visiem dalībniekiem: partneriem, kompāniju pārstāvjiem, studentiem un skolniekiem.

Konferences mērķauditorija ir studenti un pēdējo klašu skolēni, kuriem būs iespēja uzzināt vairāk par prakses un darba iespējām Latvijā un ārzemēs. Dažādu nozaru un kompāniju pārstāvji dalīsies savā pieredzē, sniegts praktiskus padomus un informāciju par darba un prakses iespējām.

Šogad esam mainījuši konferences formātu, lai padarītu to produktīvāku un efektīvāku ar jaunu, uz auditoriju orientētu pieeju. Konference tiks sadalīta trīs daļās: plenārsēde, kompāniju semināri/prezentācijas, tikšanās ar partneriem.

Plenārsēdē ieklausīsimies vērtīgos padomos no Rīgas Domes, Prakse.lv un citiem referentiem, kā arī ar savu pieredzi dalīsies studentu pārstāvji. Kompāniju semināri/prezentācijas tiks organizēti paralēli, mazās grupās, lai mērķauditoriju sasniegtu tieši tā informācija par prakses un darba iespējām, kurā tā ir ieinteresēta visvairāk. Piedalīšanās semināros notiks tikai pēc iepriekšējas reģistrācijas. Ja dalībnieks būs ieinteresēts saņemt informāciju no dažādām kompānijām, šāda iespēja pastāvēs arī pēc semināru beigām - tikšanās laikā ar partneriem, kas ir konferences trešā daļa.

Konferences valodas: latviešu un angļu.

Vairāk informācijas par konferenci