ISMA SP ziņas

ERASMUS studenti iepazinās ar Latviju

Beidzot visi ERASMUS studenti ir uz vietas. 

Pasākumi ar mūsu studentiem no dažādām valstīm sākas ar braucienu uz Brīvdabas muzeju. No vienas puses, mazliet dīvaina izvēle, bet no otras puses, ļoti neparasta un interesanta ideja.

Studenti iepazinās ar to, kā cilvēki dzīvoja dažādas kultūrās un vēsturiskajos Latvijas novados, laika posmā no 17. līdz 20. gs. Mums bija gids angļu valodā, kurš deva vispārēju priekšstatu par to, kā latvieši dzīvoja pirms trīs gadsimtiem. 

Brauciens bija informatīvs ne tikai mūsu starptautiskiem studentiem, bet arī ISMA SP pārstāvjiem (Kristīne Liepiņa un Elvina Bilmak). Liels paldies par to, ka bijāt kopā ar mums, līdz tikšanos nākamajā pasākumā. 

ERASMUS studentu komentāri (ENG)

I've never gone to an open air museum before. It as been a very good experience for me because I went in Latvia to discover this part of Europe that for Italian people is mostly unknown. I think this must be the first museum that people like me must visit because it shows how people was living here before they had access to electricity heating etc. and how they were fighting against the very hard climate conditions. And it has been so amazing also because of the nature that was around us, I like to go walking in the forest and here was even better! Thank you very much!Massimiliano Della Porta, Italia
The tour to the museum was great, I hope there will be more trips organised by ISMA.Sania Nikolova, Bulgaria