ISMA 25

ISMA 25

2019. gads ir ISMA jubilejas gads. Pirms 25 gadiem, 1994. gadā, Latvijā tika dibināta jauna augstākās izglītības iestāde: Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA).

Augstskola tika radīta uz Rīgas Aviācijas universitātes (RAU), vienas no pasaules lielākajām augstskolām ar simtgadīgu vēsturi, bāzes. 

ISMA šodien — tas ir holdings, kas nodrošina izglītību no pirmsskolas sagatavošanas ISMA PREMJERS vidusskolā līdz doktorantūras līmeņa studijām augstskolā. Holdinga struktūrā ietilpst arī 2 filiāles: Latgales filiāle Daugavpilī un starptautiskā filiāle Fergānā, Uzbekistānas Republikā.

ISMA ir mūsdienīga augstskola, kas dinamiski attīstās un nodrošina apmācību profesijās, kas ir pieprasītas pasaules darba tirgū. ISMA ZPI darbinieki veic perspektīvas zinātniski-pētnieciskās izstrādes.

ISMA ir starptautiska augstskola ar multikulturālajām tradīcijām un lielu draugu skaitu visā pasaulē. Šeit studē studenti no 27 pasaules valstīm. Savukārt Latvijas studenti aktīvi piedalās starptautiskajās mobilitātes programmās, iziet praksi un stažēšanos lielākajās starptautiskajās universitātēs un uzņēmumos. Studenti izbauda interesantu, piepildītu dzīvi.

ISMA absolventi strādā visā pasaulē, ieņem augstus amatus kā valsts struktūrās, tā arī privātajā biznesā.

Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola sirsnīgi pateicas visiem, kas pagodināja ar savu klātbūtni un sveica ISMA 25 gadu jubilejā. ISMA kolektīvam bija ļoti patīkami tik nozīmīgā notikumā dalīties savā priekā ar jums. Mēs ceram arī uz turpmāku veiksmīgu un radošu sadarbību!

ISMA kolektīva vārdā ISMA rektors Deniss Djakons