Romans Djakons
Dr.sc.ing., Profesors, akadēmiķis, Prezidents

romans.djakons@isma.lv +371 67100515

Deniss Djakons
Dr.oec., Profesors, Rektors

deniss.djakons@isma.lv +371 67100690

Olga Verdenhofa
Dr.sc.admin., Asoc.profesore, ISMA Vice-prezidente

olga.verdenhofa@isma.lv

Nataļja Vorobjova
Dr.hist., ISMA Vice-prezidente

natalja.vorobjova@isma.lv

Ņina Bedaja
Finanšu direktore, Galvenā grāmatvede

nina.tumilovica@isma.lv +371 67100545

Ludmila Lastovska-Zvirbule
Rektorāta daļas vadītāja

ludmila.lastovska-zvirbule@isma.lv +371 67100589

Marga Živitere
Dr.oec., Profesore, Rektora padomniece, Vadības un ekonomikas katedras vadītāja

marga.zivitere@isma.lv +371 67100582

Ivars Linde
Ph.D., Asociētais profesors, rektora padomnieks

ivars.linde@isma.lv

Viktors Gopejenko
Dr.sc.ing., Profesors, Zinātniskā darba prorektors, Maģistrantūras studiju programmas "Datorsistēmas" direktors

viktors.gopejenko@isma.lv +371 67100593

Žanna Kleščevņikova
MBA, Ārējo sakaru prorektore

zanna.klescevnikova@isma.lv +371 67100537

Valentīna Djakona
Dr.sc.admin., Asoc.profesore, Studiju prorektore

valentina.djakona@isma.lv +371 67218502

Aivars Stankevičs
Dr.oec., Asoc.profesors, Administratīvā darba prorektors

aivars.stankevics@isma.lv +371 67218502

Jevgenija Dehtjare
Dr.oec., Asoc.profesore, Akadēmiskā darba prorektore

jevgenija.dehtjare@isma.lv +371 67218502

Antonina Djakona
Dr.oec., Profesore, Attīstības un inovāciju prorektore, Mārketinga daļas vadītāja

antonina.djakona@isma.lv

Alexander Mrochko
Dr.sc.ing., Profesors, Dabaszinātņu un datoru tehnoloģiju katedras vadītājs

aleksandrs.mrocko@isma.lv +371 67100593

Tatjana Lapaine
Mg.paed., Starptautisko biznesa komunikāciju katedras vadītāja

tatjana.lapaine@isma.lv +371 67100582

Jeļena Lukjanova
Ph.D., Tiesību katedras vadītāja, Vadības katedras vadītāja

jelena.lukjanova@isma.lv

Deniss Meļņiks
MBA, Kultūras un mākslas katedras vadītājs

deniss.melniks@isma.lv +371 67100582

Anna Ungure
Studiju daļas vadītāja

anna.ungure@isma.lv +371 67100549

Marina Čelika
Karjeras centra vadītāja, Ārējo sakaru daļas vadītāja

marina.celika@isma.lv +371 67114518
Augšup